Czym jest ISOBOOSTER?

ISOBOOSTERŸ TO DOSKONAŁE I NIEZAWODNE IZOLACJE TERMICZNE, KTÓRYCH TWÓRCAMI SĄ HOLENDERSCY NAUKOWCY.

 

ISOBOOSTERŸŸ jest owocem wieloletnich badań, które doprowadziły do powstania produktu mającego wszechstronne zastosowanie nie tylko w budownictwie, ale także w wielu innych sektorach gospodarki. 


Zastosowano tu całkowicie nowe podejście do ograniczenia strat ciepła. W rezultacie stworzono cienki i lekki materiał, charakteryzujący się: 

ISOBOOSTER ocieplenia do poddaszy

 

Na uwagę zasługuje fakt, iż prostota montażu znacznie obniża koszty prac budowlanych i daje inwestorowi możliwośc nawet samodzielnego montażu ocieplenia np. na poddaszu uzytkowym.

  

ISOBOOSTERŸ jest materiałem, którego odporność na warunki wilgotnościowe sprawia, że przede wszystkim stosowany jest do ocieplania poddaszy, dachów czy ścian budynków szkieletowych. Parametry termoizolacyjne tak docieplonych przegród, w żaden sposób nie pogarszają się wraz z upływem czasu, jak ma to miejsce przy tradycyjnych ociepleniach.

 

Budowa termoizolacji ISOBOOSTER

 

  

 


Wszystkie parametry techniczne podane na naszej stronie poparte są badaniami i certyfikatami wydanymi przez duże europejskie instytuty badawcze. Zastosowane metody badawcze są zgodne z metodyką narzuconą przez normy europejskie.

Napisz lub zadzwoń
tel.:
46 816 61 90
e-mail:
info@isobooster.pl
Facebook Smd-Led